Kontakt 796 000 473

Obrona oskarżonych

Stawienie czoła zarzutom w postępowaniu karnym może spowodować chaos w życiu, szczególnie, jeżeli ma to miejsce po raz pierwszy.

Kiedy waży się Twoja przyszłość, a wolność jest zagrożona my bronimy Twoich praw wykorzystując wszystkie legalne możliwości dla uzyskania jak najlepszego rezultatu w danych nam warunkach. Nasza kancelaria adwokacka w Warszawie z zaangażowaniem wspiera naszych Klientów w każdym kolejnym etapie toczącego się postępowania. Dzięki temu mają oni pewność, że otrzymają odpowiedź na ich telefony, smsy lub e-maile. Jeżeli sprawa jest pilna, jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich został zatrzymany zapewniamy pomoc adwokata od spraw karnych 24h na dobę, również w weekendy.

Prawo karne jest żywiołową, ciągle ewoluującą dziedziną prawa. System sprawiedliwości może być skomplikowany i często wymaga odpowiedniej wiedzy. Nie musisz, a wręcz nie powinieneś mierzyć się z nim samotnie. Nasza kancelaria adwokacka w Warszawie oferuje pomoc na każdym etapie postępowania karnego, poczynając od postępowania przygotowawczego, poprzez postępowanie sądowe, apelacyjne, jak również nadzwyczajne środki zaskarżenia (kasacja, wznowienie postępowania). W przypadku prawomocnego wyroku oferujemy pomoc w postępowaniu wykonawczym (odroczenie wykonania kary, przerwa w wykonaniu kary, warunkowe przedterminowe zwolnienie, dozór elektroniczny, zastępcza kara pozbawienia wolności). Z naszej praktyki wynika, że pomoc adwokata karnisty pozwala osiągnąć lepsze rezultaty w sprawie, niezależnie od tego czy jest to obrońca czy pełnomocnik pokrzywdzonego